Fotografie oficială de
elio.benvenuti

Via Sant'Agostino / Davanti la chiesa

Adopții: 15

Pentru a adopta acest Toret sau pentru a trimite o sesizare Autentifică-te o Înregistrează-te

Pentru a adopta acest Toret sau pentru a trimite o sesizare Autentifică-te o Înregistrează-te

Adopții

30 Octombrie 2014, 14:09
Cari, ribadisco: il toret non è mai entrato in funzione. Che si può fare? E' motlo triste! Magari i locali lì intorno venderebbero quel po' d'acqua minerale in meno. (sic!)
17 August 2013, 23:54
Erogazione acqua assente
17 August 2013, 23:53
Via Sant'Agostino / Davanti la chiesa